Galvenā

     

 

DRAUGI! Dzīvnieku patversmei "Otrā māja" ir nepieciešama REKONSTRUKCIJA - šobrīd tas ir galvenais patversmes darbības uzdevums!

Lai pabeigtu rekonstrukciju, ir nepieciešams savākt 32 108,30 eiro. Mūsu patversmē nekad netiek iemidzināti dzīvnieki, un bez līdzcilvēku atbalsta viņi nevar iztikt - palīdzēsim pabeigt ēkas rekonstrukciju, un brauciet ciemos pie suņiem un kaķiem, viņi gaida!

"OTRĀ MĀJA" vēršas pie visiem, kuri nav vienaldzīgi. Ziedot līdzekļus var, izmantojot bankas kontu (sadaļa KONTAKTI) vai izmantojot PayPal, poga

PALĪDZĒT

vai arī nosūtot īsziņu ar vārdiem PET1, PET2 vai PET5 (atkarīgi no tā, cik daudz Jūs vēlaties ziedot - 1, 2 vai 5 eiro) uz numuru 144.

Precīzu informāciju var atrast mūsu mājaslapā sadaļā PAR MUMS - MŪSU PROJEKTI (2017. gads), vai piezvanot pa telefonu +371 29790219.  

   

 

 • Organizācija

  Organizācija
  "Otrā māja
  dzīvniekiem"

  Mēs palīdzējam apkārtklīstošiem dzīvniekiem, dodot
  viņiem otro iespēju atrast otro māju un
  jauno saimnieku

  mūsu dzīvnieki

 • Mums ir vajadzīja jūsu palīdzība

  Mums ir vajadzīja
  JŪSU PALĪDZĪBA

  ZIEDOT 

 • Es joprojām ticu...

  ES JOPROJĀM TICU...

  un ceru saņemt otro iespēju...

  mūsu dzīvnieki

Laipni lūdzam organizācijas

"Otrā māja dzīvniekiem" mājaslapā!

Un tagad jūs nolēmāt paņemt suni vai kaķi. Lūdzu, nesteidzieties apmeklēt audzētavas un klubus, ielūkojieties dzīvnieku patversmē!!

Suņi un kaķi, kas dzīvo patversmē, dāvinās jums tādu uzticību un mīlestību, par kuru nvera pat sapņot dārgo dekoratīvo dzīvnieku īpašnieki. Suns, kuram jūs palīdzēsiet izdzīvot, kļūs par uzticīgu un sirsnīgu, pateicīgu draugu ilgus gadus!

Lielie un mazie, tīrasiņu un jaukteņi, kucēni un pieaugušie suņi ir pamesti un neviens nevar viņiem palīdzēt, jo dzīvnieki nevar lūgt palīdzību.

Biedrības "Otrā māja dzīvniekiem" pamatmērķi

IEDZĪVOTĀJU AKTIVITĀTE

Veicināt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos dzīvnieku aizsardzības jomā

SADARBĪBA AR PATVERSMĒM

Dzīvnieku patversmes darbības koordinēšana, organizēšana, apvienošana un sadarbība ar citām dzīvnieku patversmēm

INFORMĒŠANA PAR PROBLĒMĀM

Iedzīvotāju informēšana Latgalē un Latvijā par klaiņojošu dzīvnieku problēmām un vajadzībām

Vai Jūs velāties kļūt par
mūsu biedrības brīvpratīgo darbinieku?

Būsim priecīgi par jūsu palīdzību. Lai pievienotos mūsu brīvpratīgo darbinieku pulkam, ir nepieciešams aizpildīt anketi-pieteikumu un nosūtīt to mums.

PIETEIKTIES

JAUNO MĀJU UN SAIMNIEKU MĒKLĒJOT

 

Mūsu palīdzība ir informācijas izplatīšana par nonākušiem patversmē dzīvniekiem, kā arī par nepieciešamu tiem palīdzību un par to, kā tieši cilvēki var tiem palīdzēt. Turklāt mēs organizējam akcijas un pasākumus, lai palīdzētu dzīvniekiem un aizsargātu tos.